Treningowe podsumowanie października 2014

11/02/2014

I zleciał kolejny miesiąc. Coraz bliżej matury haha :D Październik pod względem treningów był niezły, biorąc pod uwagę fakt, że chorowałam. Staram się temu zapobiegać, ale niestety moja siostra po pójściu do przedszkola zaczęła sporo chorować, a ja pewnie łapię wszystko od niej. Zatem wolałam trochę zmniejszyć intensywność. Kilka dni byłam na antybiotyku, więc nie ćwiczyłam wówczas w ogóle.

Przestałam po treningu siłowym wykonywać cardio. Nie ze względu na to, że mi się nie chciało, a na to, że nie miałam po prostu ochoty. Nie widzę potrzeby zmuszać się do tego. Sam siłowy jest również efektywnym treningiem. W tym miesiącu zakończyłam FBW nr 1, a jego podsumowanie wraz z następnymi planami pojawi się w przyszłym tygodniu. Muszę jednak już teraz powiedzieć, że był to najlepszy trening siłowy z tych, które do tej pory wykonywałam. 

Sięgnęłam również dwa razy po Skalpele Ewy Chodakowskiej. Bardzo lubię te treningi. To niezwykle przyjemne zestawy a la pilates. I kto by pomyślał, że kiedykolwiek to powiem :D Jeszcze dwa lata temu byłam zasapana po Skalpelu, a teraz to forma relaksu i lekkiego pilatesu ;)

W dwóch ostatnich tygodniach października byłam w pełni zdrowa, dlatego intensywność wróciła na dobre tory. Uwielbiam łączyć siłówkę ze ZWOW-ami, choć nie ukrywam, że nie zawsze jest łatwo. Treningi Zuzki, mimo że są stosunkowo krótkie, dają w kość :)

Tradycyjnie poniżej tabela z podsumowaniem treningów w tym miesiącu, którą polecam powiększyć i zobaczyć w znacznie wyraźniejszej odsłonie ;)


Can You HIIT like a Girl? - klik
Pilates 07.10 - klik
15 Minute HIIT Interval Fat Blaster - klik
ZWOW #3 - klik
ZWOW #33 - klik

A jak Wam minął październik pod względem treningów? :)

25 komentarze

 1. U mnie kiepsko, może listopad będzie lepszy

  OdpowiedzUsuń
 2. Eleganckie podsumowanie! :) Wrzucałaś gdzieś ten trening FBW, albo planujesz wrzucić?
  U mnie październik był typowo biegowy, a listopad z kolei będzie typowo siłowy :) Zapraszam do przeczytania mojego podsumowania października :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://nebeskaa.blogspot.com/2014/09/nowy-plan-treningu-siowego-fbw-nr-1.html
   Tutaj pisałam o tym FBW, a w przyszłym tygodniu pojawi się jego podsumowanie :) Naprawdę go polecam, jest bardzo fajny i nie zajmuje dużo czasu w porównaniu do poprzednich, które wykonywałam :)

   Usuń
 3. Super podsumowanie :D Dobrze Ci poszło nawet pomimo choroby :D u mnie też w tym miesiącu wypadła przerwa ale takie jest życie wszystkiego nie przewidzisz :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie :) najważniejsze, żeby starać się mimo tych przeciwności losu ;)

   Usuń
 4. Can you HIIT like a girl <3 Pamiętam jakby to było wczoraj a to już prawie 6 lat po maturze :) U mnie w październiku królowały rolki i rower w sumie nieco ponad 200 km, więc było rewelacyjnie jak na powrót na uczelnię i tysiąc innych obowiązków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo rewelacyjnie! :) jak się chce to się da mimo tych obowiązków ;)

   Usuń
 5. U mnie październik był słaby treningowo :/ ale odzyskuję motywację i będzie coraz lepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 6. A wiesz, że kiedyś jak zrobiłam Skalpel pomyślałam to samo? Męczyłam się przy nim strasznie, a obecnie.. nie sprawia mi trudności, ot taki relaks :D

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo dobrze . ponad 100 kilometrów wybiegane. teraz ja choruje, mam nadzieje ze uzyskam w listopadzie ten sam wynik :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Systematyczne treningi, bardzo ładnie. Żeby listopad był równie zapełniony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a będzie zapełniony jeszcze bardziej ze względu na rozpoczęcie Insanity - trening morderca :D

   Usuń
 9. Super wygląda Twój październik ;-) oby tak dalej ;-) Ja właśnie jestem na etapie chorowania, od tygodnia prawie zero treningów, raptem 2 spacery...

  OdpowiedzUsuń
 10. Gdzie i jak robisz taką tabele? Ja ćwiczenia zaczynam od listopada :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja ćwiczyłam cały październik ;). Też pamiętam jak kiedyś ćwiczyłam z Ewą Chodakowską i nie dawałam rady a teraz to 'pikuś' . Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. teraz ten "pikuś" jest bardzo motywujący, prawda? :)

   Usuń

Instagram

FACEBOOK

Obserwatorzy