Wyniki konkursu z PowerX.pl

1/19/2014

Konkurs z PowerX.pl już się zakończył. Wszystkim serdecznie dziękujemy za zgłoszenia. Bardzo się cieszę, że według Was, powodów, dla których warto ćwiczyć jest mnóstwo :) Wszystkie Wasze wiadomości były zdecydowanie zachęcały do tego, by wskoczyć w sportowy strój i zacząć trening. Jednak najbardziej spodobała nam się odpowiedź Ani, która ciągle pokonuje własne słabości i dąży do wymarzonej sylwetki. Ania dołączyła zdjęcie swojej metamorfozy i wyraziła zgodę na jej opublikowanie. Możecie zobaczyć ją tutaj. Do Ani trafia zatem Trec L-Carnitine Gold.


Uważam, że warto ćwiczyć, ponieważ przynosi to korzyści zdrowotne i estetyczne naszemu ciału, ale również zmienia nas psychicznie. Ćwicząc hartujemy nie tylko ciało, ale także ducha, stajemy się szczęśliwsi, przez napływ endorfin, pewni, a nawet pewni siebie, oczyszczamy się z negatywnych emocji, jesteśmy tylko my i nasze ciało, chociaż przez chwilę możemy poczuć się naprawdę wolni, znikają wszelkie troski, zmartwienia, obawy, a pozostaje wiara, akceptacja, oraz determinacja. W tym 'zabieganym' świecie, znajdujemy chwilę by 'odetchnąć'. Uprawiając jakikolwiek sport ( w moim przypadku jest to bieganie ), nie musi być to nawet systematyczne, dochodzimy do porozumienia z własnym ciałem, tworzymy siebie . Człowiek będąc zmęczonym niczego nie udaje, jest sobą, lepszą wersją siebie. Ćwicząc nie myślimy o codziennych problemach, czy o ładnym wyglądzie, w tym całym zmęczeniu tak naprawdę odpoczywamy, odczuwając wewnętrzny spokój ( przy tętnie maksymalnym, zwłaszcza ) . Moim zdaniem, właśnie dlatego warto ćwiczyć, nie ważne ile, co i gdzie, ważne by sprawiało nam to przyjemnosc, jedyne co nas to kosztuje, to chęci, odpowiednia motywacja. 

Dodaję również zdjęcie mojej metamorfozy, od lewej zdj. przed 75 kg, po 50 kg, przy wzroście 169cm, trwało to około 6 miesięcy, ale właśnie dzięki diecie i ( początkowo przymusowym ) treningom, bardzo polubiłam ćwiczyć, zyskałam nową pasję, oraz nową sylwetkę.Serdecznie gratulujemy Ani wygranej!

Dajcie znać, co spodobałoby się Wam jako nagroda w kolejnym konkursie ;)Zapraszam na facebooka: facebook.com/nebeskaa

5 komentarze

Instagram

FACEBOOK

Obserwatorzy