Treningowe podsumowanie lipca 2015

8/04/2015

Kolejny miesiąc za nami. Dla mnie był to intensywny miesiąc w pracy ;) Ale jeszcze tydzień i jadę na urlop nad jezioro! Totalny relaks i błogie lenistwo ;)

Na początku lipca kończyłam jeszcze FBW nr 3, a potem tradycyjnie miałam tydzień restu. Taki tydzień odpoczynku po skończonym planie jest dla mnie idealny. Potem mam dwa razy więcej siły na nowe wyzwania. 

W połowie lipca właśnie przyszedł czas na takie nowe wyzwanie, a mianowicie nowy trening siłowy split, o którym pisałam tutaj oraz lekka redukcja - klik. Zarówno za opracowanie treningu jak i diety jest odpowiedzialna Setterka. Bez obaw oddałam się pod jej skrzydła ;)

Muszę przyznać, że trening niesamowicie mi się podoba. Choć FBW również lubię, to myślę, że w splicie zakochałam się troszkę mocniej. 

Jako cardio najczęściej wybierałam skakankę, bo jakoś nie zawsze mogłam się zmotywować do biegania, ale postaram się to naprawić w sierpniu. W poniedziałek wyjeżdżam na urlop i będzie to tydzień bez ciężarów. Postawię wówczas na cardio i poza oczywiście mnóstwem pływania, nie obędzie się bez biegania. Bo jak nie pobiegać nad jeziorem w tak pięknym otoczeniu przyrody? Nie da się :D

W sierpniu nadal będzie gościł u mnie ten trening split, jednak teraz będę trenować 6x w tygodniu. Zwiększam ilość cardio do trzech na tydzień i obcinam 25g węgli, ponieważ centymetry jakoś na razie za bardzo nie chcą współpracować ;)

Mogę powiedzieć, że to był bardzo dobry miesiąc pod względem treningów. A jak u Was? :)

8 komentarze

 1. Dieta to podstawa, odcięcie węgli poskutkuje zjazdem z tłuszczu. Jednak jest kilka "smaczków" na to Jak wyrzeźbić brzuch?.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę urlopu :D a miesiąc wygląda fajnie, kawał dobrej roboty

  OdpowiedzUsuń
 3. W lipcu było dosyć słabo ale w sierpniu trenuje ze zdwojoną siłą !

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdroszczę samozaparcia i życzę powodzenia w dążeniu od celu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. oooo urlopik u mnie jeszcze 2,5 tyg i tez juz nie moge sie doczekac :D

  OdpowiedzUsuń
 6. oby tak dalej:)

  OdpowiedzUsuń

Instagram

FACEBOOK

Obserwatorzy