ABS II - moje efekty

12/10/2013

We wrześniu natknęłam się na świetny post o ABS II. Czytając o tym programie, stwierdziłam, że koniecznie muszę go wypróbować. W tym poście chcę przedstawić Wam swoje efekty, a nie skupiać się na tym, czym jest ABS II. Więcej o nim przeczytacie TUTAJ na blogu Magdy, dzięki właśnie której rozpoczęłam swoją przygodę z tym programem. Po krótce: jest to program rozwoju mięśni brzucha, który trwa około 10 minut i wykonujemy go do 4 razy w tygodniu. Pewnie niektórzy pomyślą sobie, że przy takim czasie i częstotliwości ćwiczeń, nie jesteśmy w stanie osiągnąć pięknego brzucha. Możecie poszukać zdjęć przed i po w Internecie. Efekty naprawdę są świetne. 

 • Poziom 1: 23.09.2013-14.10.2013 (szybciej przeszłabym na kolejny poziom, ale opóźnił mi się trochę zakup drążka, który jest niezbędny przy tym programie)
 • Poziom 2: 16.10.2013 - 16.11.2013
 • Poziom 3: 18.11.2013 - 30.11.2013
 • Poziom 4: 02.12.2013 - nadal

Niech Was nie zmyli długość tego treningu! Po skończonych ćwiczeniach naprawdę czuć nasze mięśnie i dla mnie jest to bardzo przyjemne uczucie. 

Widzę, że pomału mój brzuch się zmienia. Absolutnie nie przeszkadza mi to, że wyrzeźbienie go zajmie mi sporo czasu. Nauczyłam się już cierpliwości. Poniżej znajdziecie moje efekty w postaci zdjęć, na które pewnie najbardziej czekaliście od początku postu ;) Jeżeli chodzi o porę dnia, zdjęcia robione były w godzinach przedpołudniowych.

Nie wiem jak Wy, ale na ostatnich zdjęciach widzę już delikatny zarys mięśni :D Mam nadzieję, że sobie tego nie uroiłam ;) Oczywiście dalej będę pracować nad swoim brzuchem i ciałem, jednak już teraz jestem bardzo zadowolona z efektów. A Wy jak ćwiczenie swoje mięśnie brzucha?


Zapraszam na facebooka: facebook.com/nebeskaa

13 komentarze

 1. Widać efekty- delikatne, brzuch jest mniejszy- zarys mięśni, który chce się wydostać na światło dzienne- dostrzegalny :-) SUPER!! Idzie to w dobrą stronę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cieszę się, że się wydostają na powierzchnię hehe :D

   Usuń
  2. one krzyczą :D "chcemy wyjść"- czujesz to, prawda? :P

   Usuń
  3. nie tylko czuję, ja to słyszę po nocach :D

   Usuń
 2. Też widzę u Ciebie zarys mięśni! Dobrze Ci idzie :)
  Ja o moich ulubionych treningach m. brzucha pisałam już u siebie - pewnie widziałaś ten wpis ;) Do tych trzech doszedł jeszcze jeden i o nim też planuję napisać, więc stay tuned! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. post widziałam :) pamiętam, że AB Ripper należy do Twoich ulubionych treningów i mam zamiar się za niego wziąć, gdy skończę ABS II :) Czekam na post o tym nowym treningu :)

   Usuń
 3. Widać widać,delikatny zarys jest więc lada moment zobaczymy u Ciebie krateczkę:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już się nie mogę doczekać tej krateczki :D Jednak cierpliwie na nią czekam, a raczej pracuję ;)

   Usuń
 4. Niesamowite efekty. Sześciopak powoli się wyłania :D

  OdpowiedzUsuń
 5. super efekty:) oby tak dalej:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super efekty w bardzo krótkim czasie! Powodzenia i wytrwałości :)

  OdpowiedzUsuń
 7. No no! Coś już zaczyna się dziać! Trzymaj tak dalej, a sama siebie zaskoczysz! ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. super efekty, widać mięśnie ;) oby tak dalej ;)

  OdpowiedzUsuń

Instagram

FACEBOOK

Obserwatorzy