Drugie urodziny bloga!

7/22/2015

Jestem ostatnio tak zapracowana, że przegapiłam drugie urodziny bloga, które były dokładnie 19 lipca :) Nawet nie wiem, kiedy minęły te dwa lata! Zakładając bloga, myślałam, że będzie to raczej krótka przygoda. Nie sądziłam, że tak się wciągnę w blogowanie, że zostanę z Wami znacznie dłużej. Na początku chciałam w ogóle zobaczyć jak to jest prowadzić bloga. Nie chodziło mi nigdy o popularność. Chciałam znaleźć sobie jakieś zajęcie i mieć dodatkową motywację. I tak właśnie się stało. Blog stał się moją pasją, hobby i daje mi mnóstwo pozytywnej energii od każdego z Was z osobna. Dzięki blogowi poznałam wielu cudownych ludzi i dużo się nauczyłam. 

Lecz ten blog to nie tylko ja, to również Wy! Wy tworzycie go razem ze mną, dlatego dziękuję każdemu za każde wejście, komentarz, like i przemiłe słowa, które od Was dostaję. Nawet sobie nie wyobrażacie, jak wiele to dla mnie znaczy. 

Zależy mi na Was i w miarę swoich możliwości zawsze chętnie pomogę. Zawsze możecie do mnie napisać ze swoimi problemami, uwagami co do bloga, ale również wtedy, gdy chcielibyście po prostu rozmawiać. To, że prowadzę bloga, nie zmienia faktu, że jestem zwykłą dziewczyną i o ile będę miała czas, zawsze z Wami porozmawiam. 

Włożyłam w bloga mnóstwo czasu i serca. Prowadzenie go sprawia mi ogromną przyjemność i mam nadzieję, że nadal będziecie tu zaglądać :)
Poniżej przedstawiam Wam grafikę, która obrazuje te wszystkie liczby, za które tak bardzo Wam dziękuję! 12 komentarze

 1. Liczby są imponujące :) Ja z kolei gratuluję Ci wytrwałości w prowadzeniu bloga, a także życzę nieskończonego zapasu pomysłów na nowe posty i coraz większej liczby czytelników, którzy docenią Twój wkład w tą stronę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i życzę kolejnych dwóch lat i więcej!

  OdpowiedzUsuń
 3. No to Happy B-day :))) gratuluję :*

  OdpowiedzUsuń
 4. gratuluję! i oby tak dalej <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję i oczywiście oby tak dalej:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje :) pisz dla nas jak najdłużej !

  OdpowiedzUsuń
 7. Kolejny owocnych, blogowych lat Ci zycze :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję! Rzadko u Ciebie komentuję, ale często zaglądam, czy nie ma nowego postu. Mam nadzieję, że się nie poddasz i będziesz nadal dla nas pisać ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Super podsumowanie, zazdroszczę ;)

  maryshealthystart.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Instagram

FACEBOOK

Obserwatorzy