Wyniki Analizy Pierwiastkowej Włosów - Lifeline Diag

10/12/2016

Jakiś czas temu pisałam o Analizie Pierwiastkowej Włosów od Lifeline Diag (post - klik). Dziś chciałabym Wam pokazać jak wyglądają wyniki, które otrzymujemy oraz czego możemy się z nich dowiedzieć. 

Dostajemy wiadomość, gdy wynik jest gotowy, a wraz z tym indywidualny kod naszego badania. Musimy go wpisać na stronie i otrzymujemy wówczas dostęp do panelu pacjenta.


Zostajemy przekierowani do strony ze szczegółami badania. Znajdziemy tu zestawione ze sobą wyniki. Zawierają one informacje, jakie są stężenia i proporcje pierwiastków w organizmie. W wyniku pod uwagę brane są takie pierwiastki, które w naukowy sposób zostały określone, jako znaczące dla stanu zdrowia.

Następnie można przejść dalej, aby przyjrzeć się interpretacji wyniku. 


Na początku interpretacji znajduje się kilka słów wstępu oraz trochę teorii o APW.
Dalej są szczegóły dotyczące badania. Co dokładnie znajdziemy w wyniku?


 • Minerały odżywcze - funkcje, jakie pełnią w organizmie, określenie poziomu danego minerału (czego nam brakuje, a czego mamy zbyt dużo) oraz ich główne źródła w pożywieniu. 
 • Minerały toksyczne - potencjalne źródła szkodliwych pierwiastków, ich zawartość w organizmie oraz typowe objawy ich nadmiaru.
 • Proporcje pierwiastków - stosunek poszczególnych pierwiastków do siebie, określenie proporcji w naszym organizmie, podpowiedzi, czego spożycie ograniczyć, a czego zwiększyć oraz tendencje dla konkretnej proporcji.
Następnie dzięki badaniu zostaje określony nasz typ metaboliczny. Przekazane są nam informacje o charakterystycznych objawach dla danego rodzaju, sposobie kontroli lub eliminacji czynników w celu przyspieszenia metabolizmu, a także przedstawiona zostaje nam dieta zgodna z naszym typem metabolicznym. Na końcu znajduje się kilka uwag dodatkowych oraz dostosowana do nas suplementacja. 


Przyznaję, że takie badanie to bardzo interesująca sprawa. Jednak nie do końca wiem, jak powinnam te wyniki potraktować. Mam kilka niedoborów czy nadmiarów konkretnych pierwiastków czy zachwiane proporcje między niektórymi. Przyjrzę się im jeszcze kilka razy i spróbuję wyeliminować wszelkie nieprawidłowości, choć nie wiem czy wpłynie to jakkolwiek na moje życie ;)

Ktoś z Was robił APW? Jakie są Wasze opinie? :)

4 komentarze

 1. Badanie przydatne a i wyniki też dosyć dobrze opisane. Sama potrzebuję coś takiego wykonać, żeby się przekonać czy u mnie wszystko dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 2. O, ciekawe. Nie słyszałam o takim badaniu, a chętnie bym zobaczyła co u mnie w organizmie piszczy :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Strasznie ciekawe to badanie! Przyznam, że bardzo mnie zainteresowało :) Jednak jak zobaczyłam słowo 'mangan' to od razu skojarzyły mi się studia- mangan usuwa się z wody w czasie uzdatniania :P (to już chyba zboczenie)

  OdpowiedzUsuń
 4. Natalio tutaj znajdziesz materiał jak czytać swój wynik i co zrobić z zawartymi tam informacjami: https://vimeo.com/165410307
  W razie dalszych pytań warto przekonsultować wynik z ekspertem Lifeline Diag.

  OdpowiedzUsuń

Instagram

FACEBOOK

Obserwatorzy