Podsumowanie roku 2016

12/30/2016

Od początku istnienia bloga, zawsze co roku dzieliłam się z Wami moim małym podsumowaniem ubiegłego roku. Zatem i tym razem tak się stanie. Dziś przychodzę do Was z krótkim podsumowaniem 2016 roku. Miło wspomina się te wszystkie wspaniałe wydarzenia i jestem wdzięczna za każde, które przyniosło mi choć odrobinę radości! Doceniam wszystko, co mnie spotkało i choć końcówka roku z powodów osobistych była momentami mniej radosna, to i tak uważam, że ubiegły rok był udany. Mam nadzieję, że 2017 przyniesie mi mnóstwo radości, satysfakcji i zrealizowanych celów! 


 • Przeżyłam swoją pierwszą studencką sesję w życiu! Był to dla mnie niezwykły stres, a nauki było mnóstwo. Nawet na maturę mniej się przygotowywałam :D Niemniej jednak przeszłam przez nią z według mnie bardzo dobrymi wynikami i wszystko zaliczyłam w pierwszym terminie. Dzięki czemu, swoją drogą, zyskałam 2 tygodnie ferii zimowych ;)
 • Spełniłam swoje małe marzenie o wyjeździe do Wrocławia i pójściu do tamtejszego zoo! Dziadek zabrał mnie na taką majówkę i wspaniale spędziliśmy czas. Wraz z dziadkiem wzięłam także udział w biciu Gitarowego Rekordu Guinessa.
 • Zostałam zaproszona na Spotkanie Blogerskie na Fit Expo, gdzie miałam okazję poznać dziewczyny, które obserwuję od dawna. Wspaniale było zobaczyć się w końcu na żywo! Wówczas kilka dni spędziła u mnie także moja Pati z bloga Pat-Dream. Również fantastycznie było z nią spędzić w końcu czas na żywo zamiast na messengerze ;)
 • W związku z Fit Expo miałam okazję poznać Jacka Bilczyńskiego i wziąć udział w jego treningu. Jego interwały dały mi w kość! Wyniosłam oczywiście od niego takżde troszkę rzetelnej wiedzy.
 • Ukończyłam pierwszy rok studiów ze średnią 4.5 :D W tym średnia z ocen wynosiła 4.2, a dodatkowe 0.3 miałam przyznane za działalność w kole naukowym.
 • W wakacje oczywiście poszłam do pracy. W tym roku miałam okazję pracować ze swoją przyjaciółką i z koleżanką, z którą pracowałam rok wcześniej. Praca pracą, ale miło spędzałam czas z dziewczynami ;)
 • W związku z dużą ilością pracy, udało mi się zarobić na wymarzoną depilację laserową łydek i bikini. Jestem w trakcie zabiegów na łydki, a niedługo rozpocznę serie na drugą partię. 
 • Nasza rodzina powiększyła się także o nowego członka rodziny. Dołączyła do nas suczka, którą nazwałam Defne :)
 • W końcu miałam także okazję spotkać osobiście Joannę Krupę, którą wprost uwielbiam, a także Sylwię i Akopa Szostatów! ❤❤
 • W nowym roku akademickim udało mi się przejść trzystopniową rekrutację i dostałam się do Studenckiego Forum Biznesowego SF BCC, gdzie mam możliwość dalszego rozwijania się. 
 • Z dziewczynami z Bezbolesnego Usuwania Cukru z Diety zaczęłyśmy także tworzyć własny magazyn z przepisami, konkursami i artykułami o tej tematyce. 
Mam nadzieję, że Wasz rok 2016 był równie udany i życzę Wam, aby kolejny był pełen radości i sukcesów! ❤11 komentarze

 1. Cieszę się razem z Tobą z udanego roku :) Widzę, że działasz na 100% i wspaniale rozwijasz się na studiach.
  PS. Mam nadzieję, że podzielisz się wrażeniami po ukończonej laserowej depilacji. Ja myślę o pachach, ale muszę o tym więcej poczytać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno coś napiszę na ten temat :) Na razie jestem po dwóch seriach na łydki i efekty już są mocno zauważalne! :)

   Usuń
 2. u nas 2016 tez byl bardzo udany a 2017 bedzie jeszcze lepszy 🎉🎉🎉 tez chetnie poczytamy o wrazeniach po laserowej depilacji 😀

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno coś naskrobię na ten temat jak zakończę serię zabiegów :)

   Usuń
 3. Życzę Ci, by kolejny rok był równie aktywny i pełen sukcesów :D Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale ty piękna ! Szczęśliwego Nowego Roku :*.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem dopiero na początku swojej "chudej" drogi. Zostanę tu na dłużej :)

  http://cel50mniej.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. No to gratki! Oby ten rok był jeszcze lepszy :D

  OdpowiedzUsuń
 7. widzę, że jesteś dziewczyną pełną pasji, realizujesz się w tym co robisz! nie każdy ma takie szczęście, oby tak dalej! spełniaj swoje marzenia! trzymam kciuki :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram

FACEBOOK

Obserwatorzy